O NÁS

QA Czech… Kdo jsme?

Začněme od začátku – co vlastně QA Czech znamená. Za léta fungování jsme zjistili, že zajištění kvality (Quality Assurance, též QA) hraje kritickou roli v tom, co děláme. Lidé k nám chodí pro objektivní názor na kvalitu služeb, které koupili jinde. Pokud máte alespoň nějaké tušení o překladatelských standardech ISO, víte, že QA kontroly (angl. check) jsou jejich elementární součástí. Proto, políbeni múzou kreativity, jsme zvolili název QA Czech – slovní hříčku spojující náš rodný jazyk a část překladatelského procesu, které si vážíme nejvíce.

Měl bych žádat služby překladatele nebo překladatelské agentury?

Často se nás ptáte: „Co je lepší? Překladatel na volné noze nebo agentura?“ Přestože překladatelé na volné voze jsou často o málo levnější, opravdu věříme, že pokud spolupracujete s tou správnou agenturou, za kterou se my považujeme, brzy uvidíte přidanou hodnotu. Práce s agenturou má pro vás důležité výhody. Patří mezi ně například lepší dodací termíny, větší kapacita a širší spektrum technologií a podporovaných formátů souborů. Navíc naši projektoví manažeři udělají většinu tvrdé práce za vás, aby vaše dokumenty byly připraveny k použití okamžitě, jakmile je dostanete zpět.

Úspěch naší společnosti je založen na kvalitě služeb, které jsou postaveny na přísných metodách zajištění kvality.

Kvalita je hojně diskutované téma. Samozřejmě je důležitá; kvalitu ovšem očekáváte už od toho okamžiku, kdy v nás vložíte svoji důvěru, což je důvod, proč by neměla být prodávána jako cokoliv nadstandardního. V rámci řízení kvality klademe důraz na využívání technologií. Stejně jako každý jiný průmysl i překladatelství se vyvíjí a existuje mnoho nástrojů, které nám pomáhají pomáhat vám. Nikdy se nepokusíme nahradit odbornost našich překladatelů. Co ale můžeme, je dát jim nástroje, aby svou odbornost předali vám. A to děláme opravdu rádi.

Loňský rok v číslech

ZPRACOVANÝCH PROJEKTŮ
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
PŘELOŽENÝCH SLOV
SPOTŘEBA ŠÁLKŮ KÁVY

Galerie titulních fotek